Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Андрій Козюра ініціює допомогу військовим, переселенцям та містам із гуманітарною кризою

  • 285
#ГероїСередНас. Андрій Козюра ініціює допомогу військовим, переселенцям та містам із гуманітарною кризою

Депутат Хмельницької обласної ради від «Слуги Народу» Андрій Козюра очолює Хмельницьку атомну електростанцію, на яку покладено низку важливих завдань щодо забезпечення роботи критичної інфраструктури. Попри напружений графік він докладає максимум зусиль до загальнонаціонального спротиву.

«З перших днів повномасштабної війни спільно з командою я ініціював гуманітарну діяльність на підприємстві, що дозволило надати вагому допомогу Збройним силам України та містам, які постраждали від російської агресії», – розповідає Андрій.

На його прохання відкликнулися керівники й персонал підприємства. Бійцям було передано близько десяти дронів, автомобілі, тепловізори та медикаменти для бійців. Вагому гуманітарну допомогу спрямували разом з профспілкою та спілкою молоді підприємства для регіонів з гуманітарною кризою: місто Енергодар, зона відчуження Чорнобильської АЕС, місто Жовті Води, місто Славутич.

Передали близько 2000 продуктових наборів для тимчасово переміщених осіб у Хмельницькій та Рівненській області. Завдяки проведенню на підприємстві об’єднавчих патріотичних спортивних заходів додатково зібрано декілька сотень тисяч гривень, які направлені на підтримку захисників України. Крім того, на єдиний мультивалютний рахунок в НБУ для потреб ЗСУ колективом підприємства перераховано 100 млн грн.

На цьому ініціативи Андрія Козюри не припиняються, і команда продовжує допомагати армії, переселенцям та місцевим жителям.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy