Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Андрій Беседін організував доставку гуманітарної допомоги в окуповані громади через зруйнований міст

  • 441
#ГероїСередНас. Андрій Беседін організував доставку гуманітарної допомоги в окуповані громади через зруйнований міст

Андрій Беседін, голова фракції «Слуга Народу» у Борівській селищній раді на Харківщині, з перших днів повномасштабної війни опікується питаннями гуманітарної допомоги громадам.

У березні разом з теробороною вдалося доставити продукти харчування до жителів селищ, які перебували під окупацією. Поки був зв’язок, вони неодноразово звертались до Андрія Беседіна за допомогою. Проте окупанти зруйнували мобільні вишки, чим обмежили спілкування. Проблемою також стало руйнування мосту, який з’єднував Заоскілля з Боровою, – його підірвали. І тоді фізично доставити допомогу було вкрай важко.

Аби передати необхідні речі через міст, довелось утворити живий ланцюг з людей і, передаючи пакунки одне одному, переносити допомогу на інший берег. Так вдалось доставити медикаменти та продукти харчування жителям Гороховатки і Бахтина. Під час цієї операції вдалось евакуювати також місцевих жителів, серед яких були діти.

«Питання потрібно було вирішувати негайно. Наші люди, які перебували там, потребували допомоги, тож усі шукали способи її доставити, і знайшли їх. Окремо доставляли допомогу до Оскільського психоневрологічного інтернату, який вкрай потребував продуктів першої необхідності. Продовжуємо ініціювати надання громадам гуманітарної допомоги і зараз, але вже на звільнених територіях Харківщини. Дякуємо нашим захисникам! Нас не зламати! Об’єднуємось і віримо в перемогу», – підкреслив Андрій Беседін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy