Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїСередНас. Альона Вавілова допомогла знайти житло для понад 30 родин переселенців

  • 498
#ГероїСередНас. Альона Вавілова допомогла знайти житло для понад 30 родин переселенців

На початку війни депутатка Фонтанської сільської ради на Одещині Альона Вавілова разом із командою депутатів від «Слуги Народу» організували волонтерський штаб, який залучав до співпраці міжнародні, обласні, міські організації, спонсорів та приватні фонди задля спільної допомоги українцям. Зокрема, шукали та надавали житло для внутрішніх переселенців, а також забезпечували людей гуманітарною допомогою.

«Ми почали свою роботу ще у березні. Насамперед шукали житло для сімей, де є діти з інвалідністю, для багатодітних сімей. Свої квартири й будинки надавали наші друзі та знайомі, ті, хто мав по дві квартири або ті, хто виїхав за кордон і житло стояло без діла. Усе на безкоштовній основі, платити можна було хіба що за комунальні послуги. Одразу після того, як ми прилаштовували якусь родину, я писала про це у соціальних мережах і через два-три дні до мене звертались інші мешканці нашої громади з пропозицією надати своє житло переселенцям», – розповідає депутатка.

За її словами, серед внутрішніх переселенців були мешканці Миколаєва, Херсона, Харкова і Маріуполя. Усього понад 30 родин знайшли на Одещині свої домівки.

Окрім того, волонтерський штаб, організований Альоною Вавіловою, залучав міжнародні фонди для одноразових виплат внутрішньо переміщеним особам.

Так, за пів року війни було організовано понад 5000 продуктових наборів біженцям, які живуть на території громади, ще понад 3700 продуктових наборів передано місцевим жителям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Понад 100 родин забезпечено ліками та медзасобами, понад 280 родин із немовлятами регулярно отримують від допомогу: дитячі підгузки, суміші, засоби гігієни. Більше ніж 300 родин-переселенців забезпечено одягом та взуттям.

Також надається допомога переселенцям із малечою: дитячими візочками, ліжечками, іграшками, одягом.

«Ми постійно на зв’язку із переселенцями, жителями громади. Ми завжди готові допомогти, підтримати та робити все на своїх місцях задля нашої перемоги», – наголошує депутатка від «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy