Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#ГероїCередНас. Іван Яременко з Сумщини з владного кабінету пішов на фронт

  • 652
#ГероїCередНас. Іван Яременко з Сумщини з владного кабінету пішов на фронт

Іван Яременко, голова Роменської районної ради, що на Сумщині, представник партії «Слуга Народу», зараз відвойовує українські землі в лавах ЗСУ. До війська вступив з першою хвилею – 29 березня. Виконує бойові завдання й донині.

Свій військовий шлях почав ще 1986 року, коли був курсантом вищого командного училища за спеціальністю «Командна тактика військ протиповітряної оборони», а потім упродовж 1990-1998-х продовжував службу в Збройних силах.

На посаді голови Липоводолинської РДА з 2017 року Іван Яременко активно сприяв удосконаленню матеріально-технічної бази підшефних військових частин, залучаючи фінансовий ресурс як районного бюджету, так значну допомогу агропідприємств Липоводолинщини. За це його відзначено Головнокомандувачем Збройних сил України у 2021 році – Іван отримав нагороду «За заслуги перед Збройними силами України».

До того, як піти на фронт, Іван працював очільником райради, активно опікувався процесом формування батальйону ТРО.

«Підготовка територіальної оборони – організований процес співпраці солдатів, військкомату і влади, – каже Іван Яременко. – Не можна ніколи недооцінювати ворога, потрібно бути готовим будь-якої миті стати на захист своїх сімей та рідної землі».

Разом з командою постійно шукав шляхи для підтримки бійців тероборони, ініціювавши виділення коштів з бюджету та пошук меценатів. Це дало змогу провести ремонт в приміщенні, закупити техніку, одяг для добровольців.

«Коли напав ворог – я одразу прийняв рішення йти до військкомату і мобілізуватися на службу. Маючи військовий досвід та будучи офіцером запасу, я першочергово маю бути на фронті, щоб застосовувати свої знання на практиці! Маючи чітке розуміння, що тепер кожен потрібен країні для перемоги», – розповідає Іван Яременко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy