Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Герої серед нас: Хто і як відстоює український Токмак

  • 1329
Герої серед нас: Хто і як відстоює український Токмак

Мешканці Токмака у Запорізькій області щодня дають окупантам мужній опір та виходять на мирні акції на підтримку України.

«Місто з перших днів війни знаходиться під окупацією російських військ. Наразі ситуація стає все більш напруженою. Російські окупанти переслідують та залякують учасників мирних мітингів, знищують українську символіку, знімають прапори», – зазначив голова Запорізької обласної організації “Слуга Народу” Павло Мельник.

Серед учасників мітингів – Михайло Васильович, який все життя прожив у Токмаку і, коли російські війська окупували рідне місто, він не зміг мовчати.

Як зауважив Павло Мельник, попри слабке серце та перенесений інфаркт, він кожен день виходить на головну площу міста, щоб відкрито заявити, що Токмак не здається. Токмак був, є і буде – українським містом.

Саме Михайло Васильович повернув знятий прапор України до меморіалу “Книга Пам’яті” та за допомогою активістів прибрав всі проросійські написи з монумента.

«Ця людина стала символом мужності і боротьби для місцевих жителів, та надихає людей боротися і відстоювати суверенітет та незалежність України», – підсумував голова Запорізької обласної організації “Слуга Народу”.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy