Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Генсек Ради Європи підтримала запрошення української делегації в ПАРЄ до Києва

  • 999
Генсек Ради Європи підтримала запрошення української делегації в ПАРЄ до Києва


Українська делегація в ПАРЄ на чолі з народною депутаткою Марією Мезенцевою ініціювали зустріч з Генеральною секретаркою Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич, під час якої запросили її відвідати Київ навесні цього року, на що отримали цілковиту згоду.

Про це повідомила член делегації, народна депутатка від «Слуги Народу» Леся Забуранна.

«Під час виступу Генеральної секретарки їй поставили запитання, чому вона під час візиту до Росії не завітала в Україну. У відповідь вона зазначила, що планувала попередній візит до України, проте у зв’язку з технічними складнощами, а саме на той час Президент Володимир Зеленський був з офіційним візитом в іншій країні, зустрітися не було можливості», – повідомила Леся Забуранна.

Орієнтовний термін візиту Генсека до Києва – березень, додала член української делегації.

Окрім того, на зустрічі сторони обговорили низку важливих питань: виконання рішень Європейського суду з прав людини, нещодавнє рішення ЄСПЛ по Криму (щодо юрисдикції та прийнятності) проти РФ, розширення Кримської платформи і її підтримку з боку Ради Європи. Також порушували питання про Білорусь та захист прав людини, обговорили нову ініціативу щодо роботи з діаспорами на платформі ПАРЄ і подальшим перенесенням такої ідеї на міжурядовий рівень, участь Генерального секретаря та надання підтримки міжнародному проєктові «Озеленення України». До того ж розглянули питання розширення проєктів для Офісу Ради Європи в Україні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy