Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Генплан Києва перетворили на політичний інструмент – Олена Шуляк

  • 9792
Генплан Києва перетворили на політичний інструмент – Олена Шуляк

У столиці досі немає актуальної містобудівної документації, на яку щорічно витрачаються кошти, а генеральний план став фактором боротьби за владу. Про це заявила очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«На жаль, генеральний план Києва перетворився на політичний інструмент. Щоразу претендент на посаду мера обіцяє, що передусім забезпечить генплан міста. Так було і з Кличко – він тричі говорив про генеральний план, але документації досі немає», – констатувала Шуляк.

Вона заявила, що фракція «Слуга Народу» у Київраді займатиме жорстку позицію з приводу того, що кошти платників податків щороку йдуть на створення актуального генплану, якого немає.

За її словами, забудовники самі фінансують виконання детальних планів територій, які нібито уточнюють створений у 1998 році генплан. Але насправді розробляють їх у своїх інтересах. А потім це призводить до протестів проти незаконних забудов.

«В Україні є громади та міста, де дійсно немає грошей на розробку комплексного плану розвитку територій. Але це точно не про Київ. Місто з бюджетом понад 65 млрд грн може знайти гроші та розробити містобудівну документацію. Але декому краще ловити рибу у мутній воді», – підсумувала очільниця партії «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy