Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Гарантування вкладів, посівна, зменшення податкового навантаження: Олена Шуляк назвала пріоритети ВР

  • 705
Гарантування вкладів, посівна, зменшення податкового навантаження: Олена Шуляк назвала пріоритети ВР

За місяць війни Верховна Рада ухвалила низку важливих законів для підтримки бізнесу, посилення армії та національної безпеки. Нині на порядку денному основним питанням є економіка: забезпечення гарантування банківських вкладів, підтримка аграріїв для проведення посівної – у тому числі через механізми пільгового кредитування фермерів, зменшення або тимчасове припинення сплати деяких податків, подальша дерегуляція, радикальне спрощення митних процедур.

Про це в інтерв’ю для РБК-Україна заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Президентська стратегія економіки воєнного стану – дати зелене світло кожній підприємницькій ініціативі. Той, хто може, хоче і в змозі працювати – має робити це без зайвих перешкод. Рада буде активно усувати такі перешкоди. Так, деякі затримки можливі. Адже урядовим структурам необхідно прорахувати економічну доцільність ухвалення тих чи інших рішень. Але думаю, що ці затримки будуть мінімальними», – сказала вона.

Очільниця політсили також зазначила, що в лютому попри війну було перевиконання дохідної частини бюджету – це означає, що український бізнес продовжує працювати та сплачувати податки.

«Звісно, у березні таких показників не буде з очевидних причин. Але те, що наші підприємці продовжують працювати, утримувати штати працівників та чесно підтримувати державу – факт. Приємно бачити й те, що наш бізнес активно допомагає захисникам: від великого до малого донатять ЗСУ всіма можливими способами. Це ще більше мотивує допомагати підприємцям на законодавчому рівні, щоб вони трималися під час війни», – наголосила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy