Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Гарантії щорічної військової підтримки та допомоги технологіями: Єгор Чернєв про безпекову угоду із США

  • 52
Гарантії щорічної військової підтримки та допомоги технологіями: Єгор Чернєв про безпекову угоду із США

Безпекова угода між Україною та США, яку планують підписати найближчим часом, у жодному разі не розглядається обома сторонами як альтернатива нашому запрошенню в НАТО. Цей документ має бути близьким до угоди з Великою Британією, із чіткими й конкретними позиціями.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова української делегації в ПА НАТО Єгор Чернєв.

Як зазначив парламентар, Україна також сподівається, що безпекова угода зі США не буде слабшою за меморандум про безпеку між Сполученими Штатами та Ізраїлем.

«За цим меморандумом Ізраїль має окремий рядок фінансування й допомоги в оборонному бюджеті США з року в рік. Ми також хочемо отримати гарантії щорічної військової підтримки й допомоги технологіями, що також дуже важливо для нас. Ми фактично є стратегічним партнером для США, адже зараз ніхто не отримує більше за нас військової допомоги. Я думаю, що в безпековій угоді будуть закріплені конкретні кроки, конкретні суми та конкретні умови допомоги», – зауважив Єгор Чернєв.

За його словами, Україна докладе максимум зусиль, щоб спробувати змінити позицію США в питанні запрошення нашої країни в НАТО.

«Нам більше потрібне політичне запрошення, тобто той сигнал чи знак, який покаже і нам, і росії, що Україна рухається до НАТО, а рф не може впливати на рішення Альянсу. Не показати якогось руху вперед у цьому питанні порівняно із самітом у Вільнюсі можна сприймати як слабкість НАТО. Водночас запрошення України в Альянс означатиме, що саме за нами зарезервоване 33 місце», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy