Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Янченко закликає терміново реформувати АРМА та змінити його керівництво через корупцію

  • 2021
Галина Янченко закликає терміново реформувати АРМА та змінити його керівництво через корупцію

Заступниця голови Комітету з питань антикорупційної політики Галина Янченко закликає терміново змінити керівництво Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), реформувати орган і розблокувати конкурс на посаду його очільника.

З відповідними ініціативами народна депутатка від «Слуги Народу» та очільниця Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів виступила у відкритому зверненні до Президента Володимира Зеленського. Вона також попросила главу держави підтримати і зробити невідкладним законопроєкт, що реформує систему управління активами.

«Щоб АРМА перестала бути інструментом легального рейдерства, критично важливо прийняти ряд норм. Зокрема – заборонити АРМА продавати майно до вироку суду. Поки в суді не буде доведено, що людина є корупціонером або це майно набуте як корупційний актив, добросовісні власники та бізнесмени не повинні втрачати свою власність. Інакше інвестиційний і бізнес-клімат в Україні буде знищуватися швидкими темпами», – наголосила Галина Янченко.

Галина Янченко пояснила, що АРМА сьогодні може накласти арешт на будь-яке майно. Поки його власник захищає в суді право володіти цим майном та доводить, що придбав його прозорим шляхом, АРМА встигає його продати.

«У будь-кого з вас можна відібрати практично будь-яке ваше майно – квартиру, машину, земельну ділянку, завод, виробництво. І при цьому зробити так, що у вас не буде ні практичної, ні теоретичної можливості це майно собі повернути!», – наголосила депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy