Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Янченко: У питанні залучення інвестицій працюємо єдиною командою – Президент, парламент, уряд

  • 6659
Галина Янченко: У питанні залучення інвестицій працюємо єдиною командою – Президент, парламент, уряд

За 1,5 року роботи парламентської ТСК з питань захисту прав інвесторів вдалося захистити та розблокувати 12,5 млрд гривень інвестицій. Ідея створення спецкомісії виникла завдяки ініціативі Президента.

Про це під час презентації результатів роботи ТСК у 2021 році заявила голова спецкомісії, народна депутатка Галина Янченко.

«Ми є продовженням політики Президента в парламенті. За час нашої роботи ТСК взяла до розгляду 22 звернення інвесторів щодо надзвичайно резонансних справ, 9 із них вже успішно вирішені. Ці представники інвесторів можуть видихнути і спокійно заробляти кошти, створювати робочі місця і сплачувати податки», – зауважила вона.

За словами Галини Янченко, ще на початку своєї діяльності Президент Володимир Зеленський представив формулу успішного майбутнього України. Серед ключових векторів розвитку країни він назвав залучення і захист інвестицій.

«Уперше за багато років інвестор нарешті починає відчувати, що держава зацікавлена у вирішенні його проблем та готова брати в цьому активну участь», – зазначила голова ТСК.

Робота комісії відбувається у двох напрямках: вирішення резонансних справ інвесторів та законодавче покращення інвестиційної привабливості держави. До складу спецкомісії увійшли 13 народних депутатів з майже всіх депутатських фракцій та груп. Серед них – двоє голів комітетів та шестеро заступників голів комітетів.

У результаті роботи народні депутати ТСК ініціювали 7 законопроєктів для захисту прав бізнесу. Серед них пакет антирейдерського законодавства, законопроєкт про реформу АРМА, пакет законопроєктів для розвитку виробництва електрокарів в Україні, законопроєкт про зменшення штрафів для бізнесу від ДПСС.

Окрім того, вже відкрито два регіональних представництва спецкомісії – на Закарпатті та у Дніпрі.

Серед планів на наступний рік – така ініціатива, як «Велика агропереробка». Вона полягає в тому, щоб дати можливість переробляти в Україні більше сировини і таким чином створювались робочі місця й більше податків сплачувалось до бюджету. Ще одна ініціатива, розповіла голова ТСК, надати можливість школярам вивчати підприємництво або бізнес.

Нагадаємо, вперше Верховна Рада створила ТСК з питань захисту прав інвесторів 5 червня 2020 року. Зважаючи на успішні результати роботи, у 2021 році Верховна Рада продовжила роботу спецкомісії ще на рік. За це рішення проголосувала конституційна більшість парламенту у 312 голосів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy