Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Янченко: Рада вдосконалила закон про АРМА – приватна власність буде недоторканною

  • 7878
Галина Янченко: Рада вдосконалила закон про АРМА – приватна власність буде недоторканною

Власники арештованого майна відтепер можуть оскаржити його передачу АРМА – Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Депутати ухвалили відповідний законопроєкт (№6375).

За словами його ініціаторки, заступниці голови Комітету з питань антикорупційної політики Галини Янченко, він надає можливість оскарження самого факту передачі арештованого майна АРМА.

Також законопроєкт надає Агентству більше гнучкості в управлінських питаннях. Зокрема, там зможуть самостійно визначати кількість заступників голови агентства в межах фінансування АРМА.

«У липні цього року ми конституційною більшістю голосів ухвалили законопроєкт №5141 про реформу АРМА. Вже восени побачили, що в АРМА почалися системні зміни, і наш закон працює. Але для того, щоб гарантувати повну недоторканність приватної власності та забезпечити правову визначеність, нам необхідно закріпити ще одну законодавчу норму, ухваливши цей законопроєкт», – пояснила народна депутатка.

Галина Янченко також розповіла про перші успіхи реформованого агентства. Так, у листопаді відбувся перший аукціон з продажу активів АРМА за новим законодавством. Уперше за 6 років з моменту створення агентства на аукціоні був проданий лот, за який заплатили ринкову ціну: понад 3 тис. тонн соняшникової олії були реалізовані за 93 млн грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy