Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Янченко: Повідомляйте про російські активи в Україні та за кордоном у спеціальний telegram-бот

  • 878
Галина Янченко: Повідомляйте про російські активи в Україні та за кордоном у спеціальний telegram-бот

Тепер кожен українець зможе нанести свій удар по російському ворогу. Якщо ви знаєте про російські активи в Україні або за кордоном, повідомляйте про це у спеціальний telegram-бот – @RuAssetsBot.

Його створили з ініціативи народної депутатки від «Слуги Народу» Галини Янченко спільно з МВС.

З допомогою чат-бота кожен, хто володіє інформацією про актив путінських прихвостнів, може повідомити про них компетентним органам, каже Галина Янченко.

«Чому кожен удар по російській економіці важливий? Тому що ці кошти в підсумку – це їх крилаті ракети, снаряди для важкого озброєння та набої. В Україні досі чимало російського бізнесу, за яким прямо або приховано стоять активні учасники рашистського режиму», – наголошує депутатка.

Вона також зазначила, що багато підсанкційних росіян ховають свою власність в офшорних компаніях, записують на підставних осіб або родичів, замітають сліди своєї причетності.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський додав, що повідомлення у @RuAssetsBot цілком анонімні. Отримані повідомлення опрацьовуватимуть компетентні органи, вони ж далі працюватимуть над санкціями чи над конфіскацією таких активів на користь України.

«Розшукані, арештовані та конфісковані російські активи скеровуватимуться на відновлення української економіки, компенсацію збитків, завданих нашим громадянам і бізнесу, а також у дохід нашої держави», – розповів очільник МВС.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy