Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Янченко: На пропозицію України в оборонний бюджет США заклали гроші на навчання українських пілотів

  • 507
Галина Янченко: На пропозицію України в оборонний бюджет США заклали гроші на навчання українських пілотів

В оборонний бюджет США на 2023 рік заклали $100 млн доларів на навчання українських пілотів та наземного персоналу на американських літаках ще до їхньої фактичної поставки в Україну.

Це стало можливим після внесення правки від конгресмена-республіканця зі штату Іллінойс Адама Кінцінгера. Вона була прийнята без суперечок.

Адам Кінцінгер системно просуває надання Україні F-15 та F-16 і обговорював це питання з українською стороною. Зокрема, з народною депутаткою, заступницею голови фракції «Слуга Народу Галиною Янченко під час нещодавнього візиту парламентарки до Вашингтону.

Після цих перших контактів до Палати Представників Конгресу США був поданий відповідний законопроект.

«Загальний підхід американців до надання важкого озброєння полягає в тому, що спочатку вони проводять дискусії про те, який вид озброєння надавати Україні (така дискусія може тривати кілька місяців), і лише після ухвалення остаточного рішення переходять до навчальних програм для наших військових (що може тривати ще кілька місяців)», – пояснила у коментарі Галина Янченко.

Логіка така: немає сенсу вчити тому, що не буде найближчим часом поставлено. Але законопроект Адама Кінцінгера та його колег-ветеранів Армії США може змінити ситуацію на нашу користь, наголошує депутатка.

«Якщо пілоти ВПС ЗСУ отримають згадані літаки і будуть вже навчені ними користуватись, це може стати переломним моментом, бо перевага у небі дуже важлива, а у жодної зі сторін поки її немає», – зазначила народна депутатка.

Оборонний бюджет ще має бути затверджений в Сенаті США, перш ніж його направлять на підпис Президенту США Джо Байдену.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy