Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Третьякова: Реформування Пенсійного фонду дозволить збільшити соціальні виплати

  • 2557
Галина Третьякова: Реформування Пенсійного фонду дозволить збільшити соціальні виплати

Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №3663  про соціальне страхування. Він зберігає, а в деяких випадках збільшує, усі пенсійні та страхові виплати, а також соціальні послуги, які потерпілі на виробництві та члени їхніх сімей на сьогодні отримують від Фонду соціального страхування України.

 Про це повідомила голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народна депутатка від «Слуги Народу» Галина Третьякова.

За її словами, система соціального страхування в умовах воєнного стану зіткнулася з дефіцитом коштів, через що виникла необхідність економії.

«Заощадити вдасться шляхом злиття двох фондів Пенсійного та Соціального страхування. Законопроектом передбачається ліквідацію з 1 січня 2023 року Фонду соцстраху та передачу його функції ПФУ», – пояснила Галина Третьякова.

Народна депутатка додала, що таким чином вдасться встановити контроль за цільовим використанням коштів у системі соціального страхування, вчасним виконанням зобов’язань перед громадянами держави, зокрема – у разі втрати ними працездатності та нещасних випадків на виробництві.

«Ці функції будуть передані до Пенсійного фонду України і його територіальних органів, а строки звернення за призначенням страхових виплат скорочені з дванадцяти до шести місяців. При цьому зберігаються, а в деяких випадках збільшуються усі пенсійні та страхові виплати, а також соціальні послуги, які потерпілі на виробництві та члени їх сімей на сьогодні отримують від Фонду соціального страхування України», – зазначила Галина Третьякова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy