Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Третьякова: Потрібно збільшити фінансування проєктів громадськості з допомоги ветеранській спільноті

  • 6824
Галина Третьякова: Потрібно збільшити фінансування проєктів громадськості з допомоги ветеранській спільноті

Влада працюватиме над тим, щоб збільшити в 2022 році суми, які виділяє Міністерство у справах ветеранів України та Міністерство соціальної політики України для реалізації проектів громадськості, зокрема, що розробляються з метою допомоги учасникам бойових дій.

Про це зазначила голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова після відвідання реабілітаційного центру Фонду братів Кузьміних, де надається безкоштовна допомога з фізичної та психологічної реабілітації пораненим учасникам бойових дій на Сході України.

За її словами, наразі велика кількість учасників бойових дій потребують лікування та реабілітації, і роль громадянського суспільства у цьому процесі важко переоцінити.

«Було б дуже добре, якби громадські організації з усіх регіонів України зверталися до органів виконавчої влади з власними проєктами допомоги воїнам АТО», – підкреслила вона.

Відтак у 2022 році за результатами конкурсного відбору найкращі проєкти матимуть можливість отримати фінансування з державного бюджету, додала політик.

«Ми будемо адвокатувати кратне збільшення в наступному році сум, які виділяє Міністерство у справах ветеранів України та Міністерство соціальної політики України для реалізації проєктів громадськості та розвитку громадського руху», – сказала вона.

Як зазначила Галина Третьякова, тільки конкурсний розподіл державного фінансування дає шанс виявити громадські об’єднання, які найбільше заслуговують на підтримку: «Це і правозахисні організації, і ті, що створюють хаби для ветеранів, надаючи їм змогу спілкуватися, і реабілітаційні центри, і організації, що надають соціальні послуги ветеранській спільноті. Всі вони є інфраструктурою, що впроваджує соціальну політику і робить інклюзію та реабілітацію захисників нашої держави можливою».

Зі свого боку народний депутат від «Слуги Народу» Сергій Кузьміних зауважив, що проблема наразі полягає в тому, що держава недостатньо фінансує організації, які займаються реабілітацією військовослужбовців.

«На сьогодні підтримка таких проєктів мала. Хотілося б підвищити фінансування державою реабілітаційних центрів. Будемо працювати над цим», – додав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy