Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Михайлюк: Дипломатія — потужний інструмент забезпечення глобальної підтримки України напередодні Саміту миру

  • 105
Галина Михайлюк: Дипломатія — потужний інструмент забезпечення глобальної підтримки України напередодні Саміту миру

Окрім проведення Глобального саміту миру, в різних країнах буде організовано низку тематичних конференцій на рівні міністрів, парламентів та експертів для доопрацювання певних положень спільного мирного плану і для підготовки детальних пропозицій для лідерів.

Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», представниця Президента у Верховній Раді Галина Михайлюк.

Вона уточнила, що кожна конференція буде присвячена окремому напряму мирного процесу, де іноземні партнери зможуть презентувати свої пропозиції.

«Саме за результатами цих тематичних конференцій ми отримаємо цілісне, погоджене з міжнародною спільнотою бачення мирного врегулювання війни в Україні», – зазначила парламентарка.

За її словами, дипломатія, зокрема й парламентська, залишається потужним інструментом забезпечення глобальної підтримки нашої держави від світу.

Як наголосила народна депутатка, саме завдяки ефективній і наполегливій роботі Україна змогла об’єднати навколо себе партнерів та розпочати низку міжнародних правових процесів із притягнення росії до відповідальності.

«Дипломатія є критичною для досягнення Україною своїх цілей з усіх питань, зокрема й за десятьма пунктами «Формули миру», – зазначила парламентарка.

Галина Михайлюк нагадала: Глобальний саміт миру має затвердити непорушність незалежності, суверенітету й територіальної цілісності держав у межах міжнародно визнаних кордонів, а також необхідність встановити всеосяжний справедливий і тривалий мир в Україні на підставі Статуту ООН та ключових принципів міжнародного права.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy