Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Зниження тарифів на світло – реальна підтримка людей від держави

  • 21359
Андрій Герус: Зниження тарифів на світло – реальна підтримка людей від держави


З 1 жовтня за ініціативи Володимира Зеленського відбудеться зниження тарифу на світло – це справедливе рішення, на яке суспільство давно очікувало. Люди мають отримувати реальну підтримку від держави.

Про це сказав голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат від «Слуги Народу» Андрій Герус.

Він нагадав, що ще у липні Президент говорив про те, що жодного підвищення тарифу на електрику для українців не буде.

«Багато політиків та телевізійних експертів брехали про це і «вангували», що вже скоро тариф на електрику буде непідйомним для українців. Але Володимир Зеленський чітко говорив про те, що тариф на електрику буде абсолютно зрозумілим і комфортним для людей. Це обговорювалось і на РНБО – були відповідні доручення. Отже, Кабмін опрацював відповідну систему», – додав Андрій Герус.

Для 80% споживачів тариф на електрику взагалі стане нижчим, ніж є зараз. Адже з 1 жовтня ті, хто споживає до 250 кВт/год. щомісячно, буде платити за базовим тарифом 1,44 грн. А от якщо є споживання більше 250 кВт/год., то тариф буде 1,68 грн за кВт/год.

Для розуміння: зараз всі домогосподарства незалежно від обсягу споживання платять 1,68 грн за кВт/год.

«Це рішення – саме те, що потрібно. Президент говорив, що і при наявному тарифі 1,68 грн є люди, яким важко сплачувати рахунки за електрику. Тим більше, не могло бути жодного підвищення тарифу. Впевнені, що колишні політики та олігархічні структури критикуватимуть і таку ініціативу Президента – зниження тарифу на електрику. Вони настільки брехливі, що придумають, як і це зобразити у негативі. Але це рішення насправді говорить за себе – люди побачать, що це справедливо», – підсумував Андрій Герус.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy