Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Фракція «Слуга Народу» у Київраді: Столиці потрібні нові механізми управління

  • 8799
Фракція «Слуга Народу» у Київраді: Столиці потрібні нові механізми управління

Депутатська фракція «Слуга Народу» у Київській міській раді вітає рішення Комітету з питань організації державної влади повернутися до розгляду законопроєкту №2143-3 про столицю. Депутати переконані, що завдяки оновленому закону Київ отримає нові сучасні механізми управління та адміністрування.

Про це заявив голова депутатської фракції «Слуга Народу» у Київраді, голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Вітренко.

«Минуло 22 роки відтоді, як був ухвалений останній закон про столицю. За цей час відбулися тектонічні зміни в структурі народонаселення, в продуктивних силах, економічних механізмах. До того ж останнім часом у столиці є низка кричущих проблем: інфраструктура, збереження історичних пам’яток, значний рівень корупції в комунальних підприємствах. Все це потребує реагування. В оновлений закон про столицю будуть закладені нові принципи управління містом, столиця отримає сучасні механізми управління та адміністрування», – наголосив Андрій Вітренко.

За його словами, представникам деяких партій – як у Київміськраді, так і в парламенті – вигідно, аби новий закон про столицю не був ухвалений.

«Їм вигідно, аби в місті не було стабільності, щоб ситуація і надалі залишалася невизначеною. В таких умовах деякі депутати можуть отримувати політичні дивіденди», – каже голова депутатської фракції «Слуга Народу» у Київраді.

Він також додав, що наразі в Києві порушено принцип розподілу гілок влади, адже одна й та сама особа виконує функції представника центральної виконавчої влади та очільника місцевої ради. Таким чином відсутній контроль однієї гілки влади над іншою.

«Однією з функцій місцевої ради є контрольна. Якщо в будь-якій обласній раді 2/3 депутатів проголосують за недовіру до голови місцевої державної адміністрації, Президент має його змінити. А в Києві ця функція місцевої ради нівельована, тому що одна особа є і керівником МДА, і як мер очолює Київську міськраду, головуючи на її засіданні», – пояснив Андрій Вітренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy