Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Фотовиставки, інсталяції та покази фільму: як відбувається акція «16 днів проти насильства» у регіонах

Фотовиставки, інсталяції та покази фільму: як відбувається акція «16 днів проти насильства» у регіонах

В Україні триває акція «16 днів проти насильства», в межах якої у багатьох містах України відбуваються локальні заходи з метою привернути увагу суспільства до питань домашнього насильства.

В одній з областей місцеві депутатки, лідерки руху «Зе!Жінки» посприяли відкриттю резонансної фотовиставки «Річ у тім 2.0» у надзвичайній локації Рівненщини – музеї Дубенського замку.

«Концепція виставки – показати побутові предмети, які використовувалися як знаряддя насильства, розповісти реальні історії людей через них», – розповіла депутатка Рівненської обласної ради, лідерка руху «Зе!Жінки» Рівненської області Юлія Шигарева.

Як повідомила лідерка руху «Зе!Жінки» у Рівному Тетяна Мельничук, експозицію можна відвідати в музеї замку до 7 грудня. Далі експонати переїдуть у Сарненський район та до міста Вараш. Подібні експозиції розмістили й в інших областях України. 

Лідерки та менторки руху «Зе!Жінки» в Прилуках також долучились  до проєкту #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства. У місті створили інсталяцію із жіночим взуттям, яке принесли та виклали жителі в центрі міста. 

«За підтримки містян ми зібрали понад 200 пар взуття, щоб привернути увагу суспільства до актуальної проблеми сьогодення – домашнього насильства. Ми виступаємо проти цього негативного явища у будь-яких його проявах! В Україні немає місця насильству», – зазначила депутатка Прилуцької районної ради, лідерка руху «Зе!Жінки» в Чернігівській області Олеся Кісленко. 

За її словами, все зібране взуття передадуть в соціальний магазин «Дякую», який працює для малозабезпечених сімей. Також у місті встановили банер з помаранчевими серцями, на якому мешканці мали змогу написати свої власні меседжі проти домашнього насильства, побажання постраждалим  і заклики щодо викорінення цієї проблеми.

Крім того, у різних областях України за сприяння місцевих депутаток, учасниць руху «Зе!Жінки» продовжують проводити й покази документального фільму «Розірви коло». Так, у Миколаєві місцеві лідерки руху «Зе!Жінки» провели покази стрічки на річковому причалі. Вони перетворили громадський простір «Причал №8» на справжній центр інформування з питань протидії домашньому насильству.

«Бути одним з організаторів такого заходу для мене дуже велика честь. Я хочу бачити наше місто і країну вільними від насильства. Щоб кожен міг впевнено сказати: «Мене чують, розуміють, цінують та поважають», – зазначила Тетяна Домбровська, лідерка руху «Зе!Жінки» в Миколаєві. 

За її словами, стрічку вже офіційно можна подивитися на медіасервісі «Megogo»

Нагадаємо, що щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводять всесвітню акцію «16 днів проти насильства». Цьогоріч в межах національної інформаційної кампанії учасниці руху «Зе!Жінки» у всіх областях країни реалізують проєкт #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства, який пояснює суть цього негативного явища та надає «інструменти» для боротьби з ним. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy