Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ФОПам знову виплачуватимуть по 8 тис. грн

  • 7854
ФОПам знову виплачуватимуть по 8 тис. грн

Президент Володимир Зеленський зареєстрував невідкладний законопроєкт про підтримку приватних підприємців в умовах карантинних обмежень. Уряд вже готовий виплачувати їм по 8 тис. грн.

Президентський законопроєкт № 5300 передбачає фінансову допомогу коштом державного та місцевих бюджетів особам, які втрачають частину зарплати або доходу в умовах карантинних обмежень. Оскільки він визначений як невідкладний, депутати мають розглянути його на найближчому позачерговому засіданні Верховної Ради.

Своєю чергою прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду запевнив, що Кабмін вже готовий виплачувати компенсацію, та закликав місцеву владу також передбачити кошти на фінансову підтримку підприємців.

«Держава готова виплатити ФОПам та працівникам підприємств, які постраждають внаслідок запроваджених карантинних обмежень у червоних зонах, по 8 тис. грн, так само, як це було взимку. Але ми також очікуємо, що крім державної підтримки органи місцевого самоврядування запровадять для цих людей додаткові виплати. Це буде правильно і відповідально», – зазначив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, взимку під час карантинних обмежень уряд виплачував підприємцям фінансову допомогу по 8 тис. грн. Загалом із держбюджету виплатили 3,85 млрд грн, з яких наймані працівники отримали 1,85 млрд грн, фізичні особи-підприємці – 2 млрд грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy