Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Фінансова система стабільна, преференції бізнесу лишаться на час післявоєнної відбудови - Данило Гетманцев

  • 627
Фінансова система стабільна, преференції бізнесу лишаться на час післявоєнної відбудови - Данило Гетманцев

У країні немає передумов для знецінення гривні, а пільги, які отримав бізнес зі сплати податків, мають лишитися на період відновлення держави після російської агресії. Про це заявив народний депутат від фракції “Слуга Народу”, голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

“Фінансова система країни є стабільною, жодних передумов для знецінення гривні немає. Ми втримали її у перші дні війни, а золотовалютні резерви Нацбанку під час війни навіть зросли. В Києві можна вільно придбати долар за 32 грн, курс заморожений до 29,5 грн і цей офіційний курс Нацбанку залишиться до кінця війни”, – сказав Гетманцев.

При цьому він наголосив, що реальний курс гривні не надто відрізняється від офіційного на противагу тому, що відбувається з російським рублем.

Водночас він повідомив, що зараз розробляється план післявоєнного відродження України, і розглядається можливість залишити преференції бізнесу на період дії надзвичайного стану, який ймовірно буде введений після воєнного стану.

“Скасування всіх мит, фактичне звільнення малого бізнесу від податків – це прийнятно для поствоєнного стану, коли треба відбудовувати країну й акумулювати людські та фінансові ресурси”, – вважає голова профільного комітету.

Разом з тим він переконаний, що після цього держава має повернутися до справедливої системи оподаткування.

“Ніхто не буде допомагати Україні вийти з поствоєнної кризи, якщо вона не буде сама себе забезпечувати податками. Власне це і є незалежність держави”, – підсумував Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy