Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Фінансова підтримка збільшить кількість україномовного контенту – Олександр Ткаченко

  • 5050
Фінансова підтримка збільшить кількість україномовного контенту – Олександр Ткаченко

Просування української мови за всебічної фінансової підтримки дозволить вивести її на домінуючий рівень у суспільстві. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Гуманітарна політика».

«Ефективним інструментом для нас є Стратегія популяризації української мови до 2030 року. «Сильна мова – успішна держава» має стати державною, цільовою, національно-культурною програмою з відповідним фінансуванням, що забезпечить всебічний розвиток і функціонування української мови як державної у всіх сферах життя в період до 2030 року», – констатував міністр.

За його словами, фінансова підтримка розвитку української мови збільшить кількість україномовного контенту.

«Фінансування збільшить у рази кількість україномовного аудіовізуального продукту, української книги, україномовних гідів у музеях, стимулюватиме освіту – українізацію всього, що може і має стати модним», – запевнив Ткаченко.

Також він розказав про Національну платформу з вивчення української мови, яку створив Мінкульт.

«На цій платформі є різні можливості і різні формати навчання: текстовий, відео, інтерактивний, а також вправи і завдання з правопису. На сайті можна обрати ресурси для будь-якого рівня володіння мовою як для носіїв української мови, так і для іноземців», – повідомив міністр.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy