Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Феофанія» розширить перелік безоплатних послуг для українців

  • 505
«Феофанія» розширить перелік безоплатних послуг для українців

Лікарня «Феофанія», яка підпорядковується Державному управлінню справами і була закритим медичним закладом, стає відкритою для всіх пацієнтів.

Про це розповів голова медичного комітету, народний депутат «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

«Довгий час лікарня залишалася символом того, що чиновники та пересічні громадяни мають різний рівень доступу до медичних послуг. Президент Володимир Зеленський поставив завдання зробити заклад відкритим для всіх пацієнтів. До того ж, у межах медичної реформи всі медичні заклади мають увійти до єдиного медичного простору», – повідомив він.

Як нагадав народний депутат, з початку 2022 року заклад в межах пілотного проєкту почав надавати безоплатні послуги за двома пакетами медичних послуг – лікування інсультів та інфарктів у пацієнтів з Києва та Київщини.

За минулий рік пілотний проєкт показав гарні результати, а керівництво лікарні переконалося, що надавати медичні послуги за ПМГ, вигідно. Тож цього року «Феофанія» розширить перелік послуг на пакет «радіологічне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями в стаціонарних та амбулаторних умовах». Відповідне рішення щодо продовження пілотного проєкту ухвалив уряд.

«Клінічна лікарня «Феофанія» має потужну матеріально-технічну базу, яка дозволяє застосовувати новітні методи лікування пацієнтів. Ще більше пацієнтів отримають безоплатну та якісну медичну допомогу», – підсумував Михайло Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy