Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський: Заяви Порошенка про необхідність терміново збільшувати оборонний бюджет – політичний популізм

  • 13213
Федір Веніславський: Заяви Порошенка про необхідність терміново збільшувати оборонний бюджет – політичний популізм

Щирість намірів та дій політиків і політичних сил підтверджуються не політичними заявами, а реальними цифрами й незалежними оцінками визнаних міжнародних експертів.

Заяви Петра Порошенка про необхідність збільшувати фінансування на сектор безпеки та оборони є політичним популізмом. Адже нинішній оборонний бюджет є рекордним за всю новітню історію України, а «Слуга Народу» та Президент Володимир Зеленський ініціюють та ухвалюють важливі закони для посилення обороноздатності країни.

Про це заявив член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський. Він навів приклад, що у 2022 році на безпеку та оборону виділено понад 323 млрд грн, з яких безпосередньо на оборону 133,5 млрд, а за президентства Порошенка у 2018 році – на сектор безпеки і оборони лише 153 млрд грн, на оборону – 83 млрд грн.

«Цифри говорять однозначно самі за себе. Будь-які заяви Порошенка про те, що потрібно терміново збільшувати оборонний бюджет – ніщо інше, як звичайний політичний популізм. Вони мають дуже нещирий вигляд. Тому що за часи його президентства треба було не на словах, а справами демонструвати турботу про наші збройні сили, про сектор безпеки та оборони», – наголосив народний депутат.

Він також додав, що за всі 5 років президенства Порошенка не було ухвалено закон про територіальну оборону.

«Лише наша політична сила та особисто Президент Володимир Зеленський добилися ухвалення закону про основи національного спротиву, саме наша політсила передбачила фінансування його в бюджеті на 2022 рік», – сказав Федір Веніславський.

При цьому, за оцінками авторитетної міжнародної експертної організації Global Firepower, яка щороку формує рейтинг найсильніших армій світу, українські збройні сили в 2014 році займали 21 місце серед найсильніших армій, в 2015 р. – опустилися на 25, а в 2016 році – на 30 місце.

«На фініші президентської каденції Петра Порошенка, який голосно заявляє про підтримку армії, вона посідала 29 місце. І лише завдяки системним і послідовним зусиллям особисто Президента Володимира Зеленського і нашої політичної сили українське військо у 2022 році суттєво піднялося в рейтингу, посівши 22 місце. І це факт, а не чергова голосна політична заява», – наголосив Федір Веніславський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy