Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський: У нас немає правових підстав говорити, що буде повномасштабна війна між Україною та РФ

  • 6977
Федір Веніславський: У нас немає правових підстав говорити, що буде повномасштабна війна між Україною та РФ

Говорити про те, що найближчим часом буде війна між Росією та Україною, немає правових підстав. Також відсутні фактичні обставини для повномасштабного вторгнення.

Про це заявив член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський на брифінгу.

«Ми не маємо підстав говорити, що те угруповання РФ, яке є на кордонах України, здатне на повномасштабне вторгнення. Загострення, яке відбувається в останні дні, є прогнозованим для політичного керівництва», – сказав він.

За словами Федора Веніславського, наразі напрацьовується консолідована позиція української влади з західними партнерами, щоб спільно вживати дії, які передбачені міжнародним правом, щодо реакції на ті події, які вчора відбулися.

«Визнання Росією так званих Л/ДНР – це є грубим порушенням норм міжнародного права, посяганням на територіальну цілісність та державний суверенітет України. Це є нехтуванням Мінських угод, де було зазначено, що окремі райони Донецької та Луганської областей є невід’ємними складовими території України. Сьогодні ми бачимо, що РФ знищує архітектуру світової безпеки. І на такі дії буде консолідована реакція України й західних партнерів», – зауважив народний депутат.

Також він повідомив, що Президент Володимир Зеленський мав розмови з президентами Франції та США, канцлером Німеччини щодо більш жорстких санкцій щодо Росії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy