Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський: Шарій предстане перед українським судом і понесе відповідальність за законом

  • 784
Федір Веніславський: Шарій предстане перед українським судом і понесе відповідальність за законом

Україна подасть запит на екстрадицію блогера Анатолія Шарія, і він предстане перед українським судом і понесе відповідальність за українськими законами.

Про це в ефірі телемарафону заявив представник Президента у Конституційному Суді, член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

«Пана Шарія затримали в рамках міжнародної правової допомоги, в рамках розшуку за вчинення ним низки важких кримінально-карних діянь на території України. Відповідно, зараз буде розпочато процедуру його екстрадиції до України і він предстане перед українським судом і буде нести відповідальність за українськими законами», – сказав він.

Народний депутат додав, що ця процедура буде доволі тривалою, адже адвокати Шарія, які за його інформацією є одними з найвище оплачуваних в Іспанії, безсумнівно намагатимуться оскаржувати всі дії і рішення органів влади Іспанії.

«Треба бути свідомими, що всі західні європейські країни дуже ретельно слідкують за процедурою. Я переконаний, що адвокати Шарія будуть оскаржувати всі дії. Тому сподіватися, що він буде на території України завтра – це занадто оптимістично. Але те, що він точно потрапить на територію України і буде переданий в руки правосуддя – у мене сумнівів також немає», – зауважив Федір Веніславський.

Він також наголосив, що до відповідальності обов’язково будуть притягнуті не лише зрадники та колаборанти, а й усі воєнні злочинці, де б вони не ховалися.

«Воєнні злочині не мають строку давності – де б не перебувала особа, вона буде заарештована та передана або до міжнародних кримінальних судів, або до українських», – переконаний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy