Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський розповів, коли ВР розгляне законопроєкт про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва

  • 5100
Федір Веніславський розповів, коли ВР розгляне законопроєкт про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва

Президентський законопроєкт, який пропонує ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва, внесено до Верховної Ради як невідкладний. Народні депутати можуть розглянути та ухвалити його в першому читанні вже наступного пленарного тижня.

Про це заявив народний депутат, представник Президента у Конституційному Суді України Федір Веніславський.

«Окремі судді Окружного адміністративного суду міста Києва поставили інтереси заробляння грошей вище інтересів забезпечення прав людини, відстоювання інтересів держави і суспільства. Це було останньою краплею, яка змусила Президента внести цей законопроєкт і визначити його як невідкладний. Це означає, що, відповідно до Конституції, він має бути розглянутий Верховною Радою позачергово. З урахуванням необхідності проходження всіх процедур (отримання висновку профільного Комітету з правової політики, подання альтернативних законопроєктів тощо) ВР може розглянути та ухвалити його в першому читанні наступного пленарного тижня», – розповів Федір Веніславський.

Він також зазначив, що цей законопроєкт готувався заздалегідь і отримав позитивний висновок Вищої ради правосуддя, як того вимагає ч. 2 статті 125 Конституції України.

Законопроєкт передбачає ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва і передачу повноважень, які йому належали, до повноважень Київського міського окружного адміністративного суду. А до його утворення справи, що надійшли до ОАСК, розглядатиме Київський окружний адміністративний суд, юрисдикція якого поширюється на територію Київської області.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy