Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський розповів, чи дозволять цивільний обіг зброї

  • 684
Федір Веніславський розповів, чи дозволять цивільний обіг зброї

У парламенті планують переглянути ухвалений у першому читанні законопроєкт про зброю для цивільних, оскільки ситуація суттєво змінилася. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», представник Президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський в ефірі телемарафону єдиних новин.

«23 лютого ми у першому читанні ухвалили законопроєкт про цивільний обіг короткоствольної вогнепальної зброї. Але з початком війни ситуація кардинально змінилася. Треба радикально переглядати підходи до легалізації зброї. Зараз серед народних депутатів тривають системні дискусії, щоб глобально підійти до цього питання», – сказав депутат.

За його словами, у перші дні війни українцям, які входять до добровольчих формувань, видали чи не сотні тисяч одиниць автоматів. До того ж на руках у громадян дуже багато трофейної автоматичної зброї. Тож у питанні цивільного обігу зброї треба враховувати і цей фактор.

«Я прихильник того, що необхідно легалізувати і автоматичну вогнепальну зброю. За будь-яких умов стимулювання здачі зброї все одно десятки тисяч одиниць залишаться на руках. Щоб унеможливити тіньовий обіг цієї зброї її варто легалізувати», – вважає Веніславський.

Втім він наголошує, що ключове питання у цьому – хто саме матиме право на володіння такою зброєю.

«Думаю, що на першому етапі це мають бути члени добровольчих формувань тероборони, для яких буде визначені місця зберігання зброї та умови володіння. Але важливою складовою є суворий контроль з точки зору отримання дозволу, а також правила зберігання та використання цієї зброї», – підсумував депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy