Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський прокоментував рішення Президента внести законопроєкт про недостовірну інформацію в деклараціях

  • 882
Федір Веніславський прокоментував рішення Президента внести законопроєкт про недостовірну інформацію в деклараціях

Сьогоднішній Указ Президента України, яким введено в дію рішення РНБО України щодо посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання декларації, – це свідчення рішучості і послідовності Володимира Зеленського та його команди в боротьбі з корупцією.

Про це заявив представник Президента України у Конституційному Суді Федір Веніславський.

Він нагадав, що Володимир Зеленський називав занадто м’яким та компромісним закон, яким було заповнено прогалини в правовому регулюванні, що виникли внаслідок ухвалення Конституційним Судом України антидержавного рішення від 27 жовтня 2020 р. (скасування кримінальної відповідальності за брехню в деклараціях).

«Президент завжди виступав і виступатиме за застосування таких санкцій за скоєння вказаних злочинів, як позбавлення волі. Тому після набрання чинності цього закону Президент ініціював проведення засідання РНБО, на якому одноголосно було вирішено про необхідність посилення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування», – розповів Веніславський.

Після введення в дію цього рішення Президент України вніс до ВРУ проєкт закону, яким передбачено встановлення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування і за навмисне неподання декларації у вигляді позбавлення волі терміном до двох років.

«Ця законодавча ініціатива Президента України повністю відповідає очікуванням українського суспільства і рекомендаціям Венеційської комісії. Боротьба з корупцією – один з головних пріоритетів команди Президента України», – наголосив політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy