Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський: Олігархи більше не паразитуватимуть на українцях

  • 10711
Федір Веніславський: Олігархи більше не паразитуватимуть на українцях

Закон про олігархів, підписаний сьогодні Президентом України, дає чітку юридичну визначеність, хто є олігархом, а також запроваджує негативні наслідки для тих, хто намагатиметься паразитувати на державі та народові України.

Про це заявив член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник Президента в Конституційному Суді Федір Веніславський.

«Цей історичний закон забезпечить інтереси та національну безпеку України. Він створює чіткі та прозорі правила поведінки для осіб, які мають можливості істотно впливати на ухвалення державних рішень і використовувати їх у власних інтересах. Тепер олігархи більше не зможуть паразитувати на українцях і державі», – наголосив він.

Федір Веніславський також зазначив, що до реєстру олігархів потраплять особи, які відповідають щонайменше трьом із чотирьох критеріїв: участь у політичному житті, значний вплив на ЗМІ, особа є власником або кінцевим бенефіціаром суб’єкта господарювання, що займає монопольне становище на загальнодержавному ринку, вартість його сукупних активів перевищує 1 млн прожиткових мінімумів (приблизно 2 млрд 300 млн грн).

Також закон встановлює чіткі вимоги, щоб політики та посадовці декларували свої контакти з олігархами або їхніми представниками.

«Суспільство має право знати, що конкретний політик чи посадовець має відносини з олігархатом. І має право знати предмет цих відносин», – пояснив Федір Веніславський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy