Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський назвав реформи, які потрібно проводити в умовах війни

  • 507
Федір Веніславський назвав реформи, які потрібно проводити в умовах війни

На сьогодні в Україні слід проводити такі реформи, які не потребують внесення змін до Конституції, бо пряма заборона вносити такі зміни під час воєнного стану. Зокрема йдеться про антикорупційні реформи, Конституційного суду та судової влади.

Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», член комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, а також представник Президента в Конституційному Суді Федір Веніславський в інтерв’ю НВ.

«Сьогодні слід продовжити антикорупційні реформи та судової влади, щоб не підсилювати скептиків в Євросоюзі щодо вступу України. Цієї п’ятниці очікується висновок Єврокомісії щодо надання Україні статусу кандидата на вступ в ЄС. Гадаю, він буде позитивним, але з умовами. Передбачаю, що ЄС вкаже Україні сферу антикорупційного законодавства та на виконання судової реформи. Переконаний, що ухвалення законопроєктів для інтеграції України до Європейського союзу мають продовжуватися попри стан війни», – наголосив він.

За словами народного депутата, Україна зараз спроможна успішно провести судову реформу та призначити керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. А також призначити конкурс на посаду директора Національного антикорупційного бюро, завершити формування Вищої ради правосуддя (ВРП) та Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

«Саме судова влада викликає найбільше нарікань наших західних партнерів щодо дотримання прав людини та верховенства права», – пояснив представник Президента в КСУ.

Також важливими є зміни в антикорупційній сфері, і про це говорять усі європейські лідери, які приїжджають до України та обговорюють отримання статусу кандидата, зауважив Федір Веніславський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy