Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський назвав ключові фактори обмеження можливостей рф

  • 1542
Федір Веніславський назвав ключові фактори обмеження можливостей рф

Міжнародні санкції діють не так швидко, як хотілося б, але вони мають накопичувальний ефект та будуть розширюватися. Про це заявив народний депутат від фракції “Слуга Народу”, член Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, представник Президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський.

“Я бачу два ключових фактори, які можуть суттєво обмежити можливості рф. Перший – це повне ембарго на експорт будь-яких енергоносіїв з рф, другий – морська блокада, тобто заборона російським кораблям входити до будь-яких портів. Переважна частина російського експорту здійснюється морським шляхом. Як тільки російські кораблі не зможуть вийти за межі акваторії своєї країни та країн-сателітів, це стане аргументом, який змусить змінити позицію стосовно війни”, – впевнений Веніславський.

За його словами, європейські країни ще не до кінця усвідомили, що на території України триває війна також і за них, тому питання санкцій просувається повільно.

“Європа не розуміє, що ми відстоюємо і їхню систему цінностей, їхню свободу, про що говорив Байден у Варшаві. Не все відбувається так швидко, як нам хочеться, але санкції мають накопичувальний ефект”, – вважає депутат.

Він наголошує, що додатковою рушійною силою у накладанні додаткових жорстких санкцій може стати громадянське суспільство європейських країн.

“Після різанини, яку вчинили російські військові, і докази якої побачила широка маса населення, виборці змушуватимуть політиків більш жорстко реагувати на дії росії, зокрема і в аспекті санкцій. А у західних демократіях дослуховуються до своїх виборців. Я переконаний, що нафтове, газове ембарго буде розширюватися під тиском громадянського суспільства європейських країн” – сказав Веніславський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy