Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Федір Веніславський: До відповідальності притягнуть всіх винних у воєнних злочинах

  • 881
Федір Веніславський: До відповідальності притягнуть всіх винних у воєнних злочинах

Міжнародні слідчі групи допоможуть притягнути до відповідальності винних у воєнних злочинах в Україні. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», представник Президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський.

«Наші міжнародні партнери направляють свої слідчі групи до України, а їх дуже багато. Вони виконують важливу місію незалежного стороннього суб’єкта, який фіксує воєнні злочини. Це унеможливить маніпуляції рф з приводу того, що Україна намагається викривляти інформацію на свою користь», – пояснив Веніславський.

Він наголосив, що коли такі розслідування ведуть іноземні партнери, жодних сумнівів в об’єктивності зібраних доказів не буде.

«Це запорука того, що в міжнародних судах докази, які зібрані за участі міжнародних експертів, матимуть вагоме значення і допоможуть притягнути до відповідальності за воєнні злочини», – запевнив депутат.

Веніславський нагадав, що воєнні злочини не мають строку давності й злочинців, де б вони не були, знайдуть та доправлять до суду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy