Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Не отримав повідомлення після реєстрації

Лист-підтвердження міг прийти в папки «Спам» і «Промоакції». Зазвичай він приходить протягом години. Перевірте, будь ласка, ще раз.

Чому мене не обрали кандидатом в депутати від вашої партії?

Ми ретельно перевірили всі резюме і широко оцінили ваш професіоналізм та бажання допомагати нашій країні. Найголовніше, що ви вже є учасником партії «Слуга Народу» та готові брати курс на позитивні зміни! До 6 червня з вами повинні були зв’язатися та запросити на подальші етапи відбору. Якщо ви не отримали дзвінок-запрошення на співбесіду, то, на жаль, ваша кандидатура не пройшла відбір на кандидата по мажоритарному округу. Дуже дякуємо, що витратили час та заповнили чималу анкету на нашому сайті! Якщо ви впевнені в своїх силах, то можете самостійно йти в кандидати по своєму округу. Буде круто, якщо в парламенті буде ще одна людина з народу з цінностями, що збігаються з нашими.

Як відбирали кандидатів в депутати по мажоритарному округу?

Ми ретельно переглянули резюме, відеорезюме та законопроекти, які надіслав кожний кандидат. Кожного перевіряли у відкритих базах даних, переглядали особисті сторінки в Facebook і Instagram, а також відстежували згадки про кандидата в ЗМІ. Потім на співбесіді цікавились тим, що планують робити в парламенті. І вже потім приймали рішення.

Хочу в партію

Ми створюємо зовсім інший формат партії –– онлайн-партія, де кожен охочий може допомогти. Після заповнення анкети на сайті ви вже стаєте частиною «Слуги Народу». Найближчим часом ви отримаєте листа, у якому дізнаєтесь, як діяти далі. Дякуємо за підтримку!

Як фінансують кандидатів?

Кожен кандидат відкриває свій виборчий фонд і наповнює його за законом. Ми турбуємося про джерела наповнення фондів і попереджали кандидатів про це.

Коли буде відповідь на мою заявку?

Якщо ви запропонували себе в кандидати по мажоритарному округу, то до 6 червня з вами повинні були зв’язатися і запросити на подальші етапи відбору. Якщо ви не отримали дзвінок-запрошення на співбесіду, то, на жаль, ваша кандидатура не пройшла відбір. Якщо ви залишили заявку, щоб бути волонтером у штабі, членом комісії або спостерігачем, політичним діячем в майбутньому, то ми її перевіряємо. Необхідно вивчити кожну із 42-х тисяч анкет. Ми намагаємося максимально оперативно їх обробляти;-)

Коли опублікуєте остаточний список партії?

Орієнтовно до 5 липня ми збираємо відгуки про кожного кандидата. І на з’їзді партії 6-го липня оголосимо перелік кандидатів, хто залишиться в списку, а хто його покине та з яких причин. Уважно стежте за новинами партії, щоб не пропустити: Facebook: https://www.facebook.com/sluganarodu.official/ Instagram: https://www.instagram.com/sluganarodu.official/ Telegram: https://t.me/SlugaNarodu_Official

Коли відкриєте офіс у моєму місті?

Офіси в обласних центрах ми вже поступово відкриваємо та анонсуємо. У районних – після парламентських виборів.

Які законопроєкти ви плануєте розглянути в першу чергу?

Першочергові плани – зняти недоторканність з президента, депутатів і суддів, закон про відкликання народних депутатів, закони про імпічмент і закон про народовладдя

Які принципи вашої партії?

1. Вільний, заможний та щасливий українець — головна мета діяльності української держави. Життя і добробут людини — найвища цінність для неї; 2. Справжня демократія — це народовладдя, кожен громадянин повинен мати можливість впливати на рішення, що приймаються на державному та місцевому рівні; 3. Рух України до НАТО і ЄС — не кінцева мета, а засіб побудови в країні сучасної економіки, справжньої демократії та впровадження верховенства права; 4. Запорука майбутнього України — вільна економіка, в якій держава виступає гарантом прав власності, забезпечує чіткі та рівні правила гри для всіх, залучає інвестиції та стимулює інновації; 5. Незалежний та справедливий суд, який керується правом і законом, — цивілізований інструмент для вирішення спорів, а не засіб тиску на людину, громаду і бізнес. Ми будемо вести свою діяльність у Верховній Раді лише відповідно до принципів, визначених президентом та підтриманих українським народом.

Чи плануєте ви об'єднуватись з іншими партіями?

Ми плануємо дочекатися результатів голосування. І після цього розглянути партії зі схожими з нашими принципами і цілями.

Чому багато дизлайків у кандидатів?

Ми зіштовхнулися з проблемою спеціального накручування дизлайків з метою дискредитації тих чи інших кандидатів. Наразі відстежуємо трафік та можливі джерела атак. Об’єктивні ж відгуки та дизлайки аналізуємо і робимо висновки.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy