FAQ

Не отримав повідомлення після реєстрації

Лист-підтвердження міг прийти в папки «Спам» і «Промоакції». Зазвичай він приходить протягом години. Перевірте, будь ласка, ще раз.

Чому мене не обрали кандидатом в депутати від вашої партії?

Ми ретельно перевірили всі резюме і широко оцінили ваш професіоналізм та бажання допомагати нашій країні. Найголовніше, що ви вже є учасником партії «Слуга Народу» та готові брати курс на позитивні зміни! До 6 червня з вами повинні були зв'язатися та запросити на подальші етапи відбору. Якщо ви не отримали дзвінок-запрошення на співбесіду, то, на жаль, ваша кандидатура не пройшла відбір на кандидата по мажоритарному округу. Дуже дякуємо, що витратили час та заповнили чималу анкету на нашому сайті! Якщо ви впевнені в своїх силах, то можете самостійно йти в кандидати по своєму округу. Буде круто, якщо в парламенті буде ще одна людина з народу з цінностями, що збігаються з нашими.

Як відбирали кандидатів в депутати по мажоритарному округу?

Ми ретельно переглянули резюме, відеорезюме та законопроекти, які надіслав кожний кандидат. Кожного перевіряли у відкритих базах даних, переглядали особисті сторінки в Facebook і Instagram, а також відстежували згадки про кандидата в ЗМІ. Потім на співбесіді цікавились тим, що планують робити в парламенті. І вже потім приймали рішення.