Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Етап «дикого» накопичення статків минув – Данило Гетманцев про законопроєкт №5600

  • 6414
Етап «дикого» накопичення статків минув – Данило Гетманцев про законопроєкт №5600

У вівторок парламент розгляне законопроєкт №5600 про наповнення бюджету, що усуває прогалини в оподаткуванні та прибирає неправомірні пільги для деяких галузей. За словами очільника Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, ухвалення документа відкриє нову сторінку, де бізнес отримує доходи від бізнесу, а не від експлуатації державної власності.

Про це народний депутат заявив під час брифінгу за підсумками засідання фракції «Слуга Народу» у понеділок.

«Етап “дикого” накопичення статків, експлуатації, монопольного становища на ринку – минув. Ми відкрили нову сторінку, коли кожен бізнес має займатися бізнесом і отримувати доходи від саме від ведення бізнесу, від інновацій, від підвищення ефективності праці. А не від експлуатації податкових поправок, неправомірних пільг, монополій та державної власності, як це тривалі роки було в Україні», – наголосив він.

Данило Гетманцев також додав, що законопроєкт №5600 входить до антиолігархічного пакету законів і підтримується українцями.

«Антиолігархічний і антиофшорний закони, законопроєкт №5600 – це не примха Президента, це вимога людей, які послідовно виступають за деолігархізацію», – сказав голова профільного комітету.

Нагадаємо, ресурсний законопроєкт №5600 не збільшує податки, а усуває неправомірні пільги для деяких галузей. Після його ухвалення бюджет отримає додаткові гроші, що можна спрямувати на розвиток дорожньої та залізничної інфраструктур, ремонт та реконструкцію спортивних закладів, будівництво та реконструкцію аеропортів, космічну та авіабудівну галузі, розвиток українського кіно.

«Ухваливши цей законопроєкт, ми з вами матимемо збалансований бюджет. Адже ресурси від нього відображені в проєкті Держбюджету-2022, який буде внесений Кабміном одразу ж після ухвалення законопроєкту №5600 в залі парламенту», – пояснив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy