Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Естонія допомагатиме Житомирщині в питанні відбудови та розвитку регіону

  • 680
Естонія допомагатиме Житомирщині в питанні відбудови та розвитку регіону

Естонія готова допомагати відбудовувати Житомирщину та співпрацювати у питанні інвестицій та розвитку бізнесу.

Про це говорили перший заступник Голови ВРУ Олександр Корнієнко, народний депутат від «Слуги Народу», голова Житомирської обласної організації партії Арсеній Пушкаренко під час зустрічі з міністром підприємництва та інформаційних технологій Естонії Андресом Саттом.

«Насамперед хочу сказати, що ми вдячні Естонії за всю допомогу, яку ви надаєте в ці важкі часи. Військову, фінансову, допомогу нашим переміщеним особам. І будемо вдячні за співпрацю, вона точно буде на користь розвитку Україні. Ключові цінності, які об’єднують нас з Європою, – це вільний ринок, підприємництво, лібералізм. Ми маємо створювати умови для створення міцного середнього класу», – сказав Олександр Корнієнко.

Зі свого боку Арсеній Пушкаренко зазначив, що Естонія готова надати можливість для спільного відновлення Житомирській області.

«У питаннях механізмів і реалізації фінансування об’єктів ми очікуємо рішень від вашого уряду та виконавчих органів. Це дасть можливість перейти до другого етапу – підготовки проєктів і експертиз, кошторисної документації, щоб зрозуміти, скільки нам треба акумулювати ресурсів для відбудови об’єктів», – зауважив він.

По-друге, наша мета – зрозуміти, чим Житомирщина може бути цікава та корисна громадянам і державі Естонія загалом. Йдеться про спільні підприємства та інвестиції.

«Ми готові надалі надавати галузеву інформацію і чекаємо вас з візитом, щоб ознайомити з конкретними можливостями для бізнесу та інвестицій, які можуть зацікавити вас та ваших бізнесменів», – наголосив Арсеній Пушкаренко.

Міністр Андрес Сатт запевнив: все, що стосується співпраці у питаннях бізнесу та відбудови – «це ми з радістю». Естонія готова надати передавати досвід і розвивати регіон.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy