Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Енергонезалежність – це збільшення газовидобутку, націоналізація облгазів та стала робота всіх 15 енергоблоків

  • 971
Енергонезалежність – це збільшення газовидобутку, націоналізація облгазів та стала робота всіх 15 енергоблоків

Запорукою енергонезалежності України стане збільшення газовидобутку, повернення облгазів у державну власність та стала робота Енергоатому. Таку думку висловив під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» народний депутат України від фракції «Слуга Народу» та член енергетичного комітету Верховної Ради Сергій Нагорняк.

«Що таке енергонезалежність України. Це, в першу чергу, – збільшення газовидобутку, який забезпечить на 100% потреби населення, 100% потреб комунальних підприємств, комерційного сектору. Повернення у державну власність облгазів через націоналізацію цих підприємств. Стала робота Національної енергетичної компанії “Енергоатом” і всіх 15 енергоблоків. Та добудова 3 та 4 енергоблоку Хмельницької атомної електростанції», – зазначив він.

Сергій Нагорняк додав, що також варто забезпечити будівництво нових гідроакумулюючих електростанцій і нових гідроелектростанцій.

Крім того, за його словами, енергонезалежності України сприятиме законопроєкт про енергоефективність, який парламент незабаром планує ухвалити.

«У Раді був зареєстрований базовий законопроєкт про енергоефективність, який пройшов уже наш комітет і був схвалений. Сподіваюся, що найближчим часом він буде ухвалений і парламентом», – сказав депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy