Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Енергетична безпека, ситуація на кордонах, поглиблення співпраці: Депутати від «Слуги Народу» зустрілися з парламентарями Швеції

  • 8749
Енергетична безпека, ситуація на кордонах, поглиблення співпраці: Депутати від «Слуги Народу» зустрілися з парламентарями Швеції

Делегація народних депутатів зі «Слуги Народу», перебуваючи з робочим візитом у Швеції, вперше у чинному скликанні відвідали шведський парламент – Риксдаг. Вони поспілкувалися з депутатами та очільниками комітетів шведського парламенту, його віцеспікеркою Асою Ліндестам, а також президенткою Парламентської асамблеї ОБСЄ Маргаретою Седерфельт. Сторони обговорили питання енергетичної безпеки, міжпарламентського співробітництва, реформи в Україні та ситуацію на українських кордонах.

Про це розповіла заступниця очільника фракції «Слуга Народу», заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

«Обговорили питання енергетичної безпеки, що особливо гостро зараз постало у всій Європі; міжнародного правопорядку та розвитку демократії в Україні. Пані віцеспікерка привітала зусилля українського парламенту та уряду щодо збереження енергетичної стабільності у нашій країні і відзначила успіхи України у підвищенні рівня залученості жінок до ухвалення державних рішень», – повідомила депутатка.

Вона також зазначила, що в березні наступного року Аса Ліндестам разом зі спікером парламенту та двома іншими заступниками голови Риксдагу приїде до України з візитом. За словами Євгенії Кравчук, це дуже важлива подія для двосторонніх відносин України та Швеції, адже візити такого високого рівня відбуваються лише раз на 4 роки.

Із депутаткою Риксдагу, президенткою Парламентської асамблеї ОБСЄ Маргаретою Седерфельт наша делегація обговорила безпекову ситуацію на українських кордонах. Депутати також запросили пані Седерфельт ще раз приїхати до України та долучитися до діяльності Кримської платформи.

«Пані Седерфельт висловила глибоку поінформованість щодо ситуації, що склалася біля наших кордонів у зв’язку з різким збільшенням концентрації ворожого озброєння, та запевнила нас у готовності ПА ОБСЄ зробити все необхідне для підтримки України, а також продовження мандату місії СММ ОБСЄ в Україні», – розповів голова української делегації в ПА ОБСЄ, очільник парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв.

У Риксдагу народні депутати також провели зустріч з головою парламентської групи дружби з Україною Ларсом Томссоном та його колегами, головою комітету з питань Конституції Карін Енстрьом, головою комітету з закордонних справ Кеннетом Форслундом, його заступником Гансом Уолмарком та членами зазначених комітетів і групи дружби.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy