Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Екстрена допомога, «митний безвіз» та статистика: парламент розглянув євроінтеграційні законопроєкти

  • 4380
Екстрена допомога, «митний безвіз» та статистика: парламент розглянув євроінтеграційні законопроєкти

Народні депутати розглянули низку законопроєктів, які наближають законодавство України до європейського.

Парламент зробив крок до вдосконалення системи екстреної допомоги, проголосувавши у першому читанні за законопроєкт №7581. Він впроваджує систему швидкого реагування, зокрема створює єдиний центр прийняття та обробки екстрених викликів за єдиним телефонним номером 112.

Також екстрені служби отримають право автоматично отримувати інформацію про місцеперебування абонента за даними геолокації. Ухвалення цього законопроєкту є одним із зобов’язань у рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Впорядкування державного регулювання у сфері поводження з пестицидами та агрохімікатами передбачає прийнятий за основу законопроєкт № 4558. Він унормовує вимоги до маркування, державної реєстрації, усуває надмірне державне регулювання, а також посилює боротьбу із фальсифікатом.

Ще один євроінтеграційний законопроєкт №7420, так званий «митний безвіз» депутати ухвалили в цілому. Він спрощує митні формальності. Спрощенням зможуть користуватися усі надійні підприємства, а не тільки авторизовані економічні оператори, як зараз. Також він запроваджує можливість подання скарг платників податків в електронній формі.

Крім того, у другому читанні депутати ухвалили законопроєкт № 5886 про офіційну статистику. Передбачається створення статистичних реєстрів, формування національної статистичної системи, а також створення Національної ради з питань статистики.

«Як ми й обіцяли, на кожному засіданні розглядаємо частину з євроінтеграційних законів. Зараз у нас є низка пріоритетних законопроєктів, більшість з яких ми плануємо ухвалити вже до кінця цього року», – заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy