Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Економічний паспорт українця: Президент анонсував новий закон

  • 13544
Економічний паспорт українця: Президент анонсував новий закон

Плата за використання надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей українців. Відповідний законопроєкт ініціюватиме Президент України Володимир Зеленський.

Про це він заявив у своєму посланні до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Він подякував народним депутатам за те, що напередодні вони підтримали важливий податковий законопроєкт №5600, який збільшує плату за використання природних ресурсів України та усуває неправомірні пільги для деяких галузей. Завдяки цьому державний бюджет отримає значні додаткові надходження.

«Ми спрямуємо ці кошти на наших дітей. Тому до 10 грудня цього року вперше за всю історію нашої незалежності я внесу законопроєкт про економічний паспорт українця. Відповідно до нього, ці кошти – плата за використання наших українських надр – накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України», – повідомив Володимир Зеленський.

За словами глави держави, після досягнення повноліття діти зможуть використати ці гроші для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

«Завдяки цим двом законам нарешті наші олігархи стануть справжніми інвесторами в майбутнє наших дітей. Я їх вітаю. І це також буде вперше за роки незалежності нашої держави», – наголосив він.

Президент також анонсував запуск програми «Українська мрія»: кожен українець, який чесно сплачує податки, зможе отримати кредит за ставкою 5% у гривні для придбання нерухомості, електромобіля, здобуття освіти або зміни професії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy