Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Екологічна катастрофа на Каховській ГЕС торкнеться кожної держави на чорноморському узбережжі – Олексій Леонов

  • 428
Екологічна катастрофа на Каховській ГЕС торкнеться кожної держави на чорноморському узбережжі – Олексій Леонов

Екологічна катастрофа, що пов’язана з підривом росіянами дамби Каховської ГЕС, впливає на Чорне море, на ситуацію з питною водою і, можливо, навіть стане причиною зміни клімату в регіоні. Це серйозна проблема, яку необхідно обговорювати з усіма зацікавленими сторонами, передовсім у межах Організації Чорноморського економічного співробітництва.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Олексій Леонов.

«Я звернувся до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із пропозицією скликати Парламентську асамблею Організації Чорноморського економічного співробітництва. Екологічна катастрофа, яку влаштували рашисти, стосується кожної країни й кожного міста, що розташовані на чорноморському узбережжі. Важливо провести наукову нараду, адже ця трагедія зачіпає всіх у регіоні. Відбувається забруднення моря, його опріснення, з’являються інфекції, уже заборонено виловлювати рибу, тож ці питання потребують негайного вирішення», – зазначив політик.

Він додав, що всі проблемні моменти треба негайно обговорити з нашими партнерами й сусідами.

«рф змусила нас переглянути всі підходи – і економічні, і гуманітарні, і екологічні. Сьогодні дуже важко говорити про економічний розвиток регіону, якщо ми не будемо тісно співпрацювати з нашими партнерами по чорноморському узбережжю. Треба залучати Констанцу, Варну, Стамбул та інших. І тут ідеться не лише про наявні зараз виклики, а й про подальшу тісну співпрацю, зокрема післявоєнну відбудову», – наголосив парламентарій.

Він нагадав, що і Президент України, і дипломати, і влада на всіх рівнях не дають світові забути про нашу державу, адже саме цього агресор добивається найбільше.

«Росія хоче, щоби про нас забули й не допомагали нам. Однак кожна резолюція, кожна заява про нашу країну наближає нашу перемогу. Попри намагання рф наші партнери вірять у нас і бачать перспективи розвитку України», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy