Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Два роки правління Володимира Зеленського: що було зроблено

  • 6136
Два роки правління Володимира Зеленського: що було зроблено

Нові дороги, зміцнення армії, право українців на землю, зростання мінімальної зарплати та ще багато іншого – про такі зміни розповів Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції з нагоди свого дворічного перебування на посаді.

Які саме пріоритети в держави та що вже вдалося реалізувати:

Країна без олігархів. Країна для 40 мільйонів українців, а не для сотні «форбс», де держава допомагає бізнесу, а не навпаки.

Країна, яка не чекає на санкційну політику інших держав – ми їм вдячні. Країна, яка самостійно захищає свій суверенітет і сама проводить потужну санкційну політику проти пропагандистів, контрабандистів, ворів у законі, кримінальних авторитетів, спиртовиків тощо.

Країна, де всі рівні перед законом. З нуля будуємо нову судову реформу, антикорупційний суд, Конституційний Суд, ухвалюємо багато важливих законів.

Країна в смартфоні – 10 млн користувачів Дії. Це зручно, швидко, а головне – без корупції.

Країна, яка будує. Йдеться не лише про тисячі кілометрів нових доріг, сотні шкіл, садочків, стадіонів. Ми будуємо літаки, ЦНАПи, КПВВ, аеропорти.

Країна, де земля належить народові. Це не гасло, а дійсно реформа. Проголосовані закони, щоб втілити земельну реформу. Тисячі гектарів землі – людям. Це реальні дії, а не тільки слова.

Країна, де немає бідності. Збільшення мінімальної зарплати до кінця року до 6, 5 тисячі грн. Реалізація пенсійної реформи. Програма 80+ працює. Пенсіонери 75 + цього року отримують гроші. Підтримка малого бізнесу: 800 тис. людей впродовж пандемії отримали по 8 тис. грн підтримки від української держави.

Найголовніший пріоритет – будуємо країну без війни.

Складний шлях, не дуже швидкий. Але по цеглинах складаємо мир. Мир повинен бути міцний, назавжди, і це залежить від міцності нашої армії – і на суші, і на воді, і в повітрі, і в кіберпросторі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy