Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Друга річниця ЗеМолодіжки: що встигли

  • 452
Друга річниця ЗеМолодіжки: що встигли

13 березня 2021 року відбулася презентація молодіжного крила партії «Слуга Народу». Наразі молодіжне ком’юніті зосередилось на діяльності задля перемоги України. У кожній області є лідер ЗеМолодіжки, який разом з командою «на місцях» реалізовує проєкти та активності партійного крила.

Спільнота налічує близько п’яти тисяч прихильників. На честь річниці розповімо про найбільш значущі події ЗеМолодіжки за ці два роки:

Прийняття Закону «Про основні засади молодіжної політики»

Політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко є співавтором Закону «Про основні засади молодіжної політики». У 2021 році саме прихильники спільноти долучилися до інформаційної адвокації законопроєкту і зробили свій внесок у формування нових засад молодіжної політики країни. Наразі Кабінет Міністрів України вже ухвалив постанову про створення Українського молодіжного фонду, який передбачено законом.

«ІЗІ ПРО» з народними депутатами та високопосадовцями

Віце прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, народні депутати «Слуги Народу» Марія Мезенцева, Павло Сушко, Віталій Безгін, Данило Гетманцев та інші високопосадовці встигли зустрітися в онлайні в рамках проєкту «ІЗІ ПРО» з прихильниками ЗеМолодіжки. Гості розповіли про свій досвід, а учасники ком’юніті поділилися думками та ставили питання. Це онлайн-платформа прямого спілкування молоді та представників влади.

Міжнародна діяльність

ЗеМолодіжка cтала членом LYMEC – ліберальної політичної молодіжної організації, яка об’єднує всі ліберальні рухи Європи. Прихильники активно долучаються до проведення різноманітних зустрічей і подій, які спрямовані на підтримку України та її молоді. Наприклад, зустріч ліберальної молоді в Європарламенті, де обговорювалися питання допомоги Україні.

ЗеМолодіжка взяла участь у конгресі молодіжного крила партії FDP в Німеччині, яка активно адвокатує допомогу Україні, зокрема надання збройної підтримки. Також ЗеМолодіжка долучилась до European Eastern Summit, де була розроблена стратегія щодо заборони російської пропаганди. Ком’юніті активно бере участь у голосуваннях на ALDE Council за важливі для України резолюції.

BRAVE YOUTH FORUM

Перша офлайн-зустріч лідерів ЗеМолодіжки після початку повномасштабного вторгнення відбулася в серпні на заході BRAVE YOUTH FORUM. 130 змінотворців навчалися, спілкувалися та обмінювалися досвідом роботи задля перемоги України.

День Єднання

16 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив Днем Єднання. Змінотворці ЗеМолодіжки по всій країні самоорганізувались і вийшли на головні площі своїх міст та селищ. Це був один з перших кроків, завдяки якому вдалося привернути увагу всього світу до подій в Україні.


ЗеКемп-2021

Найулюбленіша подія прихильників ЗеМолодіжки, беззаперечно, –ЗеКемп. Перший захід змінотворців відбувся влітку 2021 року у Скадовську на Херсонщині. Близько 300 лідерів спільноти відвідали захопливі лекції та просвітницькі заходи державотворчої тематики. Спікерами стали народні депутати, високопосадовці та експерти у різних галузях. Прихильники на заході планували власні проєкти, які можуть змінити країну на краще. Частина ідей була втілена у життя за адвокації присутніх депутатів. Наразі, всі мають надію, що після перемоги України, один з майбутніх ЗеКемпів буде проведено в Криму.


Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy