Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Довибори на 87-му окрузі: екзит-пол «Слуги Народу» показує перемогу Василя Вірастюка

  • 9026
Довибори на 87-му окрузі: екзит-пол «Слуги Народу» показує перемогу Василя Вірастюка

На довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області, за даними екзит-полу «Слуги Народу», перемагає Василь Вірастюк.

Довибори у парламент на 87-му окрузі призначені у зв’язку з тим, що нардеп від «Слуги народу» Зіновій Андрійович був обраний міським головою Надвірної та склав депутатські повноваження.

Кандидатом у народні депутати від політичної партії «Слуга Народу» став Василь Вірастюк, його суперники – Олександр Шевченко від партії «За майбутнє» та представник ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

«Протягом дня ми виявили багато порушень: скупка голосів, підвози, сітки та «каруселі», процедурні порушення виборчого процесу. Наша команда спостерігачів все зафіксувала та швидко реагувала на всі випадки. На жаль, ці факти можуть викривити результати виборів», – заявив Василь Вірастюк.

Екзит-пол «Слуги Народу» свідчить про те, що перемагає саме Василь Вірастюк, хоча інші екзит-поли дають результати, які відрізняються.

«Зараз рано підводити підсумки голосування. Ми проводимо паралельний підрахунок голосів і чекатимемо на справжні результати виборів на основі протоколів. У будь-якому разі екзит-поли – це соціологія, вона має похибку, тому ще не час говорити про кінцевий результат. Але ми впевнені у перемозі Вірастюка», – наголосив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy