Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Доступ до ліків для 2 млн людей: Олександр Санченко пояснив необхідність легалізації медичного канабісу

  • 4968
Доступ до ліків для 2 млн людей: Олександр Санченко пояснив необхідність легалізації медичного канабісу

Ухвалення законопроєкту №5596 про регулювання обігу медичних конопель дасть легальний доступ до цих ліків для 2 млн людей, які їх потребують. Про це на брифінгу заявив один із ініціаторів та народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Санченко.

Розгляд цього законопроєкту у першому читанні очікується на позачерговому засіданні парламенту 13 липня.

«Наше завдання – дати доступ до ліків для 2 мільйонів людей, які страждають від раку, епілепсії, посттравматичного синдрому. Якщо використовують морфій, то чому не можна використовувати інше знеболююче», – сказав він.

За його словами, лікування, зокрема посттравматичного синдрому, за допомогою медичного канабісу – це вже перевірена методика у низці країн світу. Завдяки прийманню канабісу, до прикладу, хворі перестають відчувати фантомні болі.

«Це один із методів, перевірених в усьому світі. Це ліки, які допомагатимуть воїнам проводити якісніше життя. Ми за те, щоб наші воїни проживали якісніше життя», – розповів Олександр Санченко.

Також Олександр Санченко запевнив, що медичний канабіс продаватимуть в аптеках лише хворим. Адже за випуск речовини без рецепту буде кримінальна відповідальність.

«Є така страшилка, що будуть продаватися косяки в аптеках. Немає такої лікарської форми. Це будуть краплі, таблетки – саме по електронних рецептах. І тільки так. І буде кримінальна відповідальність за випуск тим, хто не є хворим», – заявив він.

«В законопроєкті передбачено, що буде чіпування самих кущів, які вирощуються. Вплив МВС в цьому законі є великий. Саме тому він так довго розроблявся. Тому що всі дуже турбуються, щоб не виник чорний ринок. Відповідно, чіпування, камери спостереження та ліцензування забезпечать те, щоб він не виник», – додав співавтор законопроєкту.

Окремо народний депутат наголосив, що після легалізації ринку медичного канабісу ці ліки стануть доступнішими – їх вартість може знизитися з 50 доларів, як це нині на чорному ринку, до 10-20 доларів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy