Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дошкільнят-переселенців зараховуватимуть у садочки за місцем тимчасового проживання - Володимир Воронов

  • 7833
Дошкільнят-переселенців зараховуватимуть у садочки за місцем тимчасового проживання - Володимир Воронов

Переселенцям нададуть змогу влаштувати дитину в садочок у тій громаді, до якої вони переїхали, рятуючись від війни. Про це заявив народний депутат від фракції “Слуга Народу”, голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Володимир Воронов.

“Найбільш незахищені під час війни – це діти. Тисячі сімей з дошкільнятами вимушені були переїхати в інші регіони, й ми намагаємося надати всім батькам можливість влаштувати малюка до садочка. За можливості дошкільна освіта має продовжуватися”, – сказав Воронов.

За його словами, Міністерство освіти вже звернулося до обласних департаментів освіти, щоб їхні керівники сприяли зарахуванню дітей переселенців у місцеві садочки.

“Міносвіти видало спеціальне роз’яснення, що таких дітей можна зараховувати до садочків за звичайною процедурою – наказом директора дитсадка, для зарахування потрібні лише заява, копія свідоцтва про народження та медична довідка”, – пояснив нардеп.

Для тих, хто через якісь причини не може віддати дитину до садочка, Воронов рекомендує скористатися освітніми онлай-проєктами. Зокрема, за його ініціативи створений перший всеукраїнський дитячий садочок онлайн. Це інноваційна платформа для раннього розвитку дитини, де є щоденне електронне планування занять для малечі.

“Кожна дитина від 2 до 6 років може навчатися та розвиватися завдяки цій платформі. Ми надаємо доступ до онлайн-системи Mr.Leader безкоштовно. Платформа містить матеріали та завдання для вихователів і батьків, які не мають педагогічної освіти. Це перша програма для дошкільних закладів, яка включає не лише розвиток дітей, але й піклування і моніторинг – вивчення дитини”, – сказав голова профільного підкомітету.

Почати навчання просто:

  1. Зареєструватися у ТГ-каналі https://t.me/mrleader_brand.
  2. Пройти реєстрацію на сайті й вказати вік дитини
  3. Активувати безкоштовний доступ.

Також він нагадав, що спільними зусиллями Міносвіти України та ЮНІСЕФ запрацював дитячий онлайн-садок НУМО з відеозаняттями для дітей віком від 3 до 6 років. Заняття доступні на YouTube-каналі МОН.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy