Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дорожня карта «країни мрій»: нова Доктрина «Слуги Народу»

  • 8204
Дорожня карта «країни мрій»: нова Доктрина «Слуги Народу»

Економіка з прозорими ринками, сучасна інфраструктура, міцні територіальні громади, чесна та відповідальна влада, мирна, незалежна та суверенна держава – побудова «країни мрій» для партії «Слуга Народу» – це реальність. Як це зробити – прописано в новій Доктрині партії, яку делегати ухвалили на XI з’їзді у Києві.

«Це буде той документ, який об’єднає та укрупнить все те, що вже напрацьовано. Там є наші засади концептуальні, ідеологічні – ми незмінні в своїх прагненнях – це центризм, радикальний центризм, це ті принципи, з якими Президент ішов на вибори. Фактично Доктрина тою чи іншою мірою – це основна частина стратегії розвитку країни. Це нам допоможе краще робити наші зміни», – наголосив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Фактично, це програма Президента і партії, доопрацьована на підставі досвіду перших двох років роботи у владі, і перетворена на стратегію розвитку держави.

Доктрина складається з двох великих частин.

Перша – загальні принципи партії. Тут прописана стратегічна мета діяльності партії і команди Зеленського в цілому – побудова «країни мрії», яка є здійсненним образом суспільних відносин і умов життя, що мають існувати в країні. Визначено стратегічний підхід партії до перетворень в Україні. Фактично – дає відповідь на запитання, яким чином «Слуга Народу» буде проводити ці зміни. Доктрина містить також ідеологічну декларацію партії, яка відображає основні положення радикально-центристської ідеології українського зразку.

Друга частина – напрямки та завданням змін, які партія має намір здійснити в країні.
Тут визначено п’ять стратегічних напрямків, за якими буде створюватися нова країна. В них – ключові процеси, запуск і розвиток яких сприятиме трансформації України у напрямку до сучасної, європейської держави з ринковою економікою та міцною демократією – мир, інститути, інвестиції, інфраструктури, народовладдя.

Також передбачається двадцять секторальних напрямків, які відповідають основним сферам життя суспільства та відображають наші плани дій у кожній з цих сфер на період до 2024 року.

Доктрина ухвалена рішенням з’їзду, але до неї можуть вноситися зміни та уточнення. Відразу ж після з’їзду Доктрину буде обговорено на регіональних партійних конференціях по всій країні, вона буде обговорюватися в місцевих організаціях і первинних осередках.

Ознайомитися з текстом Доктрини можна тут.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy