Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Доповідь місії МАГАТЕ після візиту ЗАЕС матиме політичні та економічні наслідки для росії - Андрій Герус

  • 676
Доповідь місії МАГАТЕ після візиту ЗАЕС матиме політичні та економічні наслідки для росії - Андрій Герус

Візит Міжнародного агентства з атомної енергії потрібен був для того, щоб зафіксувати присутність російських окупантів та їхньої військової техніки на території Запорізької АЕС. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

«Звичайно, це не те чого хотіла Україна, ми виступаємо за мирне існування атомних електростанцій, за демілітаризацію території довкола ЗАЕС, але російські окупанти на це не пішли. Я сподіваюсь, що це все буде зафіксовано місією МАГАТЕ і у доповіді буде представлено, хто завіз техніку і хто піддає ризику функціонування найбільшої в Європі атомної електростанції», – сказав Андрій Герус.

За його словами, доповідь МАГАТЕ може мати політичні наслідки: світ зрозуміє, хто є державою-терористом і хто готовий здійснювати загрозу безпечній експлуатації АЕС. Також можливі економічні наслідки у вигляді санкцій.

«На мою думку, потрібно вводити санкції проти росії й у частині атомної енергетики. Якщо росія не може гарантувати безпеку для атомних електростанцій, вона не може мати доступу до нових технологій, до будівництва атомних електростанцій в інших країнах. Я вважаю, що саме санкції в атомній енергетиці можуть бути болючим ударом для росії», – запевнив голова профільного комітету.

Також він вважає, що хоч міжнародні організації не мають прямого впливу на військових, проте інформація може використовуватись для подальших політичних рішень країн світу та санкційної політики. Це робота, яка матиме ефект в довгостроковій перспективі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy